Іпотека та автокредитування для моряків

Шановні клієнти, повідомляємо Вас, що у найближчий час ми розпочнемо кредитувати придбання нерухомості та автомобілів моряками. Слідкуйте за нашими новинами!

Распорядок работы на период праздников

Уважаемые клиенты!

 

Наш график работы в праздничный период:

01.05.18 - выходной день.

02.05.18 - 04.05.18 - в обычном режиме.  

05.05.18, 06.05.18, 09.05.18 - выходные дни.

 

 

Розпорядок роботи

Шановні клієнти, ми готові відповісти на всі Ваші запитання с 10 до 17 години з понеділка по п’ятницю у нашому офісі або за телефоном.

Ознайомлення з умовами договору

Шановні клієнти, Ви можете ознайомитись з умовами кредитного договору на етапі подачі заявки на отримання кредиту. Обов’язково скористайтеся цією можливістю, щоб Ви були впевнені, що розумієте усі умови договору та отримуєте кредит для уходу в рейс на максимально вигідних для себе умовах.

Індивідуальний підхід

При розгляді кредитних заявок ми підходимо індивідуально до кожного позичальника, оскільки позичальники мають можливість особистого спілкування із співробітниками, що приймають рішення про надання кредиту. Ми працюємо із позичальниками з зіпсованою кредитною історією, неповним пакетом документів тощо. Ми робимо усе, щоб отримати кредит для ухода в рейс морякам-одеситам стало більш зручно.

Строк розгляду заявки

Із радістю повідомляємо Вас, що ми пропонуємо найшвидший в Одесі розгляд кредитних заявок моряків – з моменту подання заявки ми узгоджуємо надання кредиту протягом 1 доби. Чекаємо Вас у нашому офісі!

Домашній майстер – допомога дружинам моряків

Шановні клієнти, ми раді запропонувати допомогу Вашим дружинам у вирішенні дрібних побутових питань, поки Ви знаходитесь у рейсі.

Наш майстер допоможе відремонтувати кран, розетку, вимикач, повісити полку, переставити шафу тощо.

Послуга безкоштовна.

За подробицями звертайтеся за нашими телефонами.

Оподаткування моряків

Шановні клієнти, пропонуємо для Вашої уваги консультацію щодо порядку оподаткування доходів, що отримують моряки за кордоном.

Детальніше: Оподаткування моряків

Морський кредит

Нова програма від КС «Кредитінвест» - «морський кредит».

Детальніше: Морський кредит